T-Model – KES ME OLEME?

OÜ T-Model on 2006. aastal loodud ambitsioonikas inseneribüroo, mille spetsialiteediks on teede projekteerimine.

Meie visioon on luua parem elukeskkond – koostades keskkonnasäästlikke, kuluefektiivseid ja kasutajasõbralikke projektlahendusi aitame kaasa parema elukeskkonna rajamisele.

Me ei soovi luua väärtust ainult oma klientidele vaid soovime, et koos meiega kasvaks ja tugevneks ka meeskond. Pakume karjääri- ja arenguvõimalusi nii noortele õpihimulistele kui ka juba kogenud spetsialistidele. T-Model meeskonnaliikmena on Sul võimalik meie igapäevases füüsilises maailmas muutusi luua, mis mõjutavad meie jätkusuutliku elukeskkonda.

MIKS VALIDA MEID?

ambitsioonikad ja uuendusmeelsed

Oleme ambitsioonikad ja uuendusmeelsed
Pühendumus. Süsteemsus. Tulemuslikkus. Märkimisväärsed teod sünnivad läbimõeldud töö tulemusel ja tööd me ei karda. Meid iseloomustavad areng, innovatsioon ja rahulolu sellest, et oleme oma valdkonna teerajajad.

panustame tulevikku

Vaatame ja panustame tulevikku
Me toome teede ehituse valdkonda uued praktikad ja tehnoloogiad, et püüelda keskkonnasõbralike ning jätkusuutlike lahenduste poole. Loome innovatsiooni juba täna.

loome väärtust

Me loome väärtust – läbimõeldud projektlahendused
Teede ehituse ettevõtteid on turul on palju, kuid mille poolest erineb T-Model? Meie anname strateegilised võtmed, kuidas luua efektiivsed ja läbimõeldud terviklahendused – strateegiast ja arhitektuurist, teostuse ning hoolduseni. Sinul on selles protsessis võtmeroll!

 

Hetkel aktiivsed tööpakkumised:

 

Kui Sa tunned, et oled oma ala professionaal ja valmis uusi väljakutseid vastu võtma, siis võta meiega ühendust ning saada meile oma CV: