Kontakteeru meiega.
Alati head teed!

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame lahenduse.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame:

  • Lühikirjeldust olukorrast või probleemist.
  • Kinnistu aadressi ja asukoha või tööde mahu määrangut.
  • Dokumentatsiooni olemasolul vajame olukorra hindamiseks võimalusel järgnevaid andmeid: detailplaneeringu seletuskiri, põhijoonis ja tehnovõrkude koondplaan; geodeetiline uuring ja geoloogiline uuring.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

Oleme su pikaajaline koostöö partner. Kirjuta meile ning leiame parima võimaliku lahenduse!

Meie meeskond

Meie meeskonnal on üle 20. aasta insenerikogemust selles tegutsemisvaldkonnas. Oleme omal alal professionaalid.

Kaupo Kaskla


Tegevjuht / Juhatuse liige

kaupo.kaskla@tmodel.ee

+372 534 25 589

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, tehnikateaduste magister;
Tallinna Tehnikaülikool, filosoofia doktoriõpe (lõpetamata)

Veiko Veerpalu


Juhatuse liige

veiko.veerpalu@tmodel.ee

+372 555 10 625

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehituse magister

Andres Veerpalu


Projektijuht / Juhatuse liige

andres.veerpalu@tmodel.ee

+372 523 3293

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool,  Keskkonnatehnika, bakalaureus, Geotehnoloogia, magister

Maarja Maltsaar


Projektijuht

maarja.maltsaar@tmodel.ee

Haridus: Tallinna Tehnikakõrgkool, teedeehitus

Andres Reisenbuk


Teede projekteerija

andres.reisenbuk@tmodel.ee

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika bakalaureus

Esko Välling


Teede projekteerija

esko.valling@tmodel.ee

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool transpordiehituse bakalaureus

Triin Lilienthal

Teede projekteerija

triin.lilienthal@tmodel.ee

Haridus: Tallinna Tehnikaülikool geomaatika, transpordiehitus (lõpetamata)

AADRESS

Ülemiste tee 3,
11415 Tallinn

info@tmodel.ee
Tel: +372 606 1601