Sinu usaldusväärne teede projekteerija.
Alati head teed!

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame lahenduse.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame:

  • Lühikirjeldust olukorrast või probleemist.
  • Kinnistu aadressi ja asukoha või tööde mahu määrangut.
  • Dokumentatsiooni olemasolul vajame olukorra hindamiseks võimalusel järgnevaid andmeid: detailplaneeringu seletuskiri, põhijoonis ja tehnovõrkude koondplaan; geodeetiline uuring ja geoloogiline uuring.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

    Oleme su pikaajaline koostöö partner. Kirjuta meile ning leiame parima võimaliku lahenduse!

    Meie meeskond

    Meie meeskonnal on üle 20. aasta insenerikogemust selles tegutsemisvaldkonnas. Oleme omal alal professionaalid.

    roheline

    Kaupo Kaskla


    Tegevjuht / Juhatuse liige

    kaupo.kaskla@tmodel.ee

    +372 534 25 589

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, tehnikateaduste magister;
    Tallinna Tehnikaülikool, filosoofia doktoriõpe (lõpetamata)
    roheline

    Veiko Veerpalu


    Juhatuse liige

    veiko.veerpalu@tmodel.ee

    +372 555 10 625

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehituse magister
    roheline

    Andres Veerpalu


    Projektijuht / Juhatuse liige

    andres.veerpalu@tmodel.ee

    +372 523 3293

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool,  Keskkonnatehnika, bakalaureus, Geotehnoloogia, magister
    roheline

    Maarja Maltsaar


    Projektijuht

    maarja.maltsaar@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikakõrgkool, teedeehitus
    roheline

    Andres Reisenbuk


    Teede projekteerija

    andres.reisenbuk@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika bakalaureus
    roheline

    Esko Välling


    Teede projekteerija

    esko.valling@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool transpordiehituse bakalaureus
    roheline

    Romet Sutt


    Teede projekteerija

    romet.sutt@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool transpordiehituse magister
    roheline

    Triin Lilienthal

    Teede projekteerija

    triin.lilienthal@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool geomaatika, transpordiehitus (lõpetamata)

    AADRESS

    Ülemiste tee 3,
    11415 Tallinn

    info@tmodel.ee
    Tel: +372 606 1601