Sinu usaldusväärne teede projekteerija.
Alati head teed!

Võta meiega julgelt ühendust ja leiame lahenduse.

Hinnapakkumise koostamiseks vajame:

  • Lühikirjeldust olukorrast või probleemist.
  • Kinnistu aadressi ja asukoha või tööde mahu määrangut.
  • Dokumentatsiooni olemasolul vajame olukorra hindamiseks võimalusel järgnevaid andmeid: detailplaneeringu seletuskiri, põhijoonis ja tehnovõrkude koondplaan; geodeetiline uuring ja geoloogiline uuring.

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

    Oleme su pikaajaline koostöö partner. Kirjuta meile ning leiame parima võimaliku lahenduse!

    Meie meeskond

    Meie meeskonnal on üle 20. aasta insenerikogemust selles tegutsemisvaldkonnas. Oleme omal alal professionaalid.

    Kaupo Kaskla


    Tegevjuht / Juhatuse liige

    kaupo.kaskla@tmodel.ee

    +372 534 25 589

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, tehnikateadused (magister);
    Tallinna Tehnikaülikool, filosoofia doktoriõpe (lõpetamata)

    Veiko Veerpalu


    Juhatuse liige

    veiko.veerpalu@tmodel.ee

    +372 555 10 625

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehitus (magister)

    Andres Veerpalu


    Projektijuht / Juhatuse liige

    andres.veerpalu@tmodel.ee

    +372 523 3293

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, keskkonnatehnika (bakalaureus), geotehnoloogia (magister)

    Maarja Maltsaar


    Projektijuht

    maarja.maltsaar@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikakõrgkool, teedeehitus

    Andres Reisenbuk


    Teede projekteerija

    andres.reisenbuk@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, ehitustehnika (bakalaureus)

    Esko Välling


    Teede projekteerija

    esko.valling@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehitus (bakalaureus)

    Romet Sutt


    Teede projekteerija

    romet.sutt@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, transpordiehitus (magister)
    roheline

    Triin Lilienthal

    Teede projekteerija

    triin.lilienthal@tmodel.ee

    Haridus: Tallinna Tehnikakõrgkool, teedeehitus;
    Eesti Maaülikool, geomaatika (bakalaureus)

    AADRESS (Tallinn)

    Ülemiste tee 3, 11415 Tallinn

    AADRESS (Pärnu)

    Papiniidu 5a/1, 80010 Pärnu

    info@tmodel.ee
    Tel: +372 606 1601